img

درباره سازمان

سازمان جهانی دفاع شخصی ( isdo ) معتبرترین سازمان بین المللی در حوزه دفاع شخصی درجهان می باشد که بیش از پنجاه کشور در آن عضویت دارند . مقر این سازمان در کشور یونان می باشد و ایران در سال ۲۰۱۸ توسط استاد ناصر استادرحیمی به عضویت رسمی این سازمان درآمد و هم اکنون ایشان به عنوان نماینده رسمی و رییس این سازمان در ایران فعالیت دارند .

هدف اصلی این سازمان در جهان متحد کردن سیستم های دفاع شخصی و بالا بردن سطح دانش مربیان با استفاده از مدرسین عالی رتبه این هنر رزمی می باشد .

مدارک مربیگری درجه A / B / C  و همچنین احکام کمربندی رنگی و مشکی تا دان ۵ توسط استاد ناصر استادرحیمی در ایران با مجوز سازمان جهانی اهدا می شود .

این احکام مستقیما از طرف سازمان جهانی صادر و برای ایران ارسال میگردد .

درباره ناصر استادرحیمی

استاد ناضر استادرحیمی متولد ۱۳۶۱ از استان تهران در یک خانواده ورزشکار هستند که از سن ۴ سالگی به همراه برادر خود نادر استادرحیمی ورزش ژیمناستیک را زیر نظر استاد درویش زاده در سرای ژیمناستیک استان تهران آغاز کرده و پس از آن در رشته های مختلف رزمی از جمله کونگ فو ، تکواندو ، کشتی کج ، رزم انتظاران ، کیک بوکس ، آی کی دو ، پنچاک سیلات و … تحت نظر اساتید مختلف از جمله استاد احمد لو ، استاد کریمی ، استاد علمایی ، استاد عرب سرخی ، استاد آق ساقلو ، استاد همایون خرم  و … تمرینات مستمر رزمی داشتند و در طی این سال ها با سفر به کشور های مختلف و کسب تجربیات و تحصیل در حوزه دفاع شخصی توانستند دانش خود را در این هنر رزمی افزایش داده و از سازمان جهانی دفاع شخصی نمایندگی رسمی دریافت نمایند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *